Kokopelli Kids 800m Series Results After 3 Races     
                         Age Groups                        

-----------------------------------------------------------

                           F01-08                          

                                                      Series
Place  Name               800m #1  800m #2  800m #3    Time
   1   Julie Bradley     0:03:38  0:03:29  0:03:47   0:10:54
   2   Laurel Kent       0:03:46  0:03:47  0:04:03   0:11:36
   3   Micah Yoder       0:04:02  0:04:08  0:03:52   0:12:02
   4   Elliana Moburg    0:04:46  0:03:47  0:04:58   0:13:31
   5   Caroline Koch     0:05:01  0:04:37  0:04:48   0:14:26
   6   Katie Koch        0:05:01  0:04:43  0:04:47   0:14:31
   7   Sunny Studebaker  0:06:44  0:05:40  0:05:53   0:18:17


The following runners missed at least one race in the series

       Name               800m #1  800m #2  800m #3
       Reese Latta                0:03:41          
       Remy Latta                 0:03:32          
       Carlie Mallery                      0:04:19 
       Addison Michalak  0:03:57           0:03:50 
       Zoe Paz           0:05:25                   
       Neil Rehom        0:04:45                   
       Aspen Roberson    0:03:52                   
       Sophia Stephens   0:05:01                   
       Amelia Wei        0:07:08                   
       Cami White        0:04:37                   
       Addie Winter      0:04:53           0:05:37 
       Amelia Winter     0:04:27           0:05:42 
       Brie Wood         0:04:18  0:04:30          

-----------------------------------------------------------

                           M01-08                          

                                                      Series
Place  Name               800m #1  800m #2  800m #3    Time
   1   Phillip Pontious  0:03:15  0:03:12  0:03:17   0:09:44
   2   Asher Horner      0:03:22  0:03:33  0:03:24   0:10:19
   3   Preston Hall      0:03:38  0:03:34  0:03:36   0:10:48
   4   Drew Chamberline  0:03:38  0:03:32  0:03:41   0:10:51
   5   Brigham Pontious  0:03:51  0:03:46  0:03:50   0:11:27
   6   Timothy Houser    0:04:02  0:04:25  0:04:20   0:12:47
   7   Ryder Horner      0:04:43  0:04:05  0:04:08   0:12:56
   8   Bozeman Corron    0:05:09  0:04:44  0:04:57   0:14:50
   9   Joshua Belden     0:07:47  0:06:46  0:07:24   0:21:57


The following runners missed at least one race in the series

       Name               800m #1  800m #2  800m #3
       Zander Ashford             0:03:51  0:04:22 
       Gideon Brake      0:03:51           0:05:23 
       Noah Cornett      0:04:47                   
       Micah Dagnillo    0:04:21  0:03:54          
       Ellis Evans                0:04:31  0:04:32 
       Hastiin Maez               0:04:23  0:04:32 
       Joshua McCauley                     0:04:03 
       Kingsley McMillan          0:03:13  0:03:22 
       Tristan McMillan           0:05:11  0:09:13 
       Deshawn Morelos                     0:04:31 
       Ezra Paz          0:05:54                   
       Rowan Roberson    0:06:55                   
       Townsend Semmens  0:05:39                   
       Robert Stepanov                     0:03:53 
       Gabe Stephens     0:05:02                   
       Alexander Wei     0:04:41                   
       Indius Williams   0:07:17  0:06:58