Kids Fall Series Long Results After 2 Races                


----------------------------------------------------------------------

                               Female Results                              


Overall Gender                                              Series
 Place  Place  Name                 Age   BCreek    NMVP     Time    School
    5      1   Ellie Askew          10   0:07:15  0:08:38   0:15:53  RMCA
    9      2   Aubrie Smith          9   0:08:08  0:09:43   0:17:51  Steele
   11      3   Alandra Ortiz        15   0:08:18  0:10:00   0:18:18  Mesa Ridge
   12      4   Kinley Kilcoyne      11   0:08:16  0:10:14   0:18:30  Eagleview
   13      5   Moriah Buckhouse     10   0:08:18  0:10:21   0:18:39  TCA East
   15      6   Aspen Roberson       10   0:08:45  0:10:50   0:19:35  Chipeta
   16      7   Callie Smith         12   0:09:03  0:10:43   0:19:46  Csca
   19      8   Kara Paisley          8   0:09:12  0:11:20   0:20:32  Tca-Central
   20      9   Addy Schaeffer       12   0:08:53  0:11:47   0:20:40  Challenger
  T21    T10   Delilah Buckhouse    10   0:09:06  0:11:41   0:20:47  TCA East
  T21    T10   Olivia Nau           13   0:08:56  0:11:51   0:20:47  Challenger
   23     12   Orleana Weber         8   0:09:27  0:11:34   0:21:01  
   24     13   Lennon McKee         10   0:09:04  0:11:59   0:21:03  TCA
  T25    T14   Marin McKee           9   0:09:05  0:11:59   0:21:04  TCA
  T25    T14   Avery Johnson         7   0:09:26  0:11:38   0:21:04  Cheyenne Mtn
   27     16   Sadie Hayman          9   0:09:06  0:11:59   0:21:05  TCA East
   28     17   Sienna Johnson        9   0:09:26  0:11:40   0:21:06  Cheyenne Mtn
   30     18   Megan Paisley        12   0:09:25  0:11:45   0:21:10  Tca-Central
  T31     19   Anna Paisley         10   0:09:41  0:11:36   0:21:17  Tca-Central
   35     20   Sophia O'Leary        9   0:13:42  0:16:12   0:29:54  Grand Mountain
----------------------------------------------------------------------

                                Male Results                               


Overall Gender                                              Series
 Place  Place  Name                 Age   BCreek    NMVP     Time    School
    1      1   Zachary Thomas       16   0:05:37  0:06:53   0:12:30  Wphs
    2      2   Noah Askew           13   0:06:27  0:07:50   0:14:17  TCA
    3      3   Lucca Tumbush        11   0:06:48  0:08:27   0:15:15  Eagleview
    4      4   Kaden Almaguer       12   0:07:10  0:08:27   0:15:37  Co Mil Acdy
    6      5   Magnus McKisic       11   0:07:11  0:08:58   0:16:09  Cheyenne Mtn
    7      6   Tyler Stewart        13   0:07:06  0:09:08   0:16:14  TCA
    8      7   Mason Stewart        13   0:07:54  0:09:52   0:17:46  TCA
   10      8   Jonas Hayman         10   0:08:22  0:09:54   0:18:16  TCA East
   14      9   Grayson Jamo          8   0:08:21  0:10:58   0:19:19  Vanguard
   17     10   Ellis Evans           8   0:08:26  0:11:24   0:19:50  Co Spgs Schl
   18     11   Parker Jamo          13   0:09:01  0:11:24   0:20:25  Eagleview
   29     12   Nathan Shannon       11   0:09:04  0:12:05   0:21:09  Homeschool
  T31     13   Connor O'Leary       10   0:09:33  0:11:44   0:21:17  Grand Mountain
   33     14   Evan Shannon         11   0:09:33  0:12:20   0:21:53  Homeschool
   34     15   Cameron Shannon      13   0:10:01  0:13:57   0:23:58  Homeschool
   36     16   Noah Kincaid          7   0:13:11  0:17:03   0:30:14  Sunrise


----------------------------------------------------------------------


The following runners missed at least one race in the series

               Name                 Age   BCreek    NMVP             School
               Ryder Barker         12   0:09:00                     Astravo Online
               Stephen Burrows       9   0:08:29                     Frontier
               Sophie Christensen   10            0:10:30            TCA Central
               Bryn Fuller           9   0:08:17                     Homeschool
               Emmett Fuller         7   0:08:59                     Homeschool
               Noa Fuller           12   0:09:27                     Maclaren
               Xavier Hatfield       9            0:16:13            Martinez
               Jake Hull            13            0:08:23            Manitou Spgs
               Hunter Johnson        8            0:09:33            Woodmen Robert
               Kourtney Kilcoyne     9   0:09:23                     Rockrimmon
               Natalie Kinzel       13            0:09:41            Eagleview
               Trevor Kornmesser    13   0:06:13                     Eagleview
               Lana Langlais         9            0:10:24            Grand Peak
               Adam Lynch            9   0:07:55                     TCA
               Kathryn Lynch        11   0:08:53                     TCA
               Alex Nau             11   0:08:25                     Mountain View
               Nathan Ohl           10   0:07:59                     TCA Central
               Briley Roth          13            0:07:13            
               Maggie Roth          10            0:08:44            
               Antonio Salinas Mayo 12            0:17:00            Liberty Tree
               Berit Salinas Mayo   10            0:16:21            Liberty Tree
               Cody Schaeffer       10   0:08:27                     Mountain View
               Katherine Shannon     8   0:11:43                     Homeschool
               Anna Trylch          12   0:09:23                     Journey K-8
               Isabelle Trylch       9   0:09:24                     Journey K-8