Kids Fall Series Short Results After 2 Races             


----------------------------------------------------------------------

                             Female Results                            


Overall Gender                                          Series
 Place  Place  Name             Age   BCreek    NMVP     Time    School
    2      1   Malea Heeter     12   0:01:57  0:03:46   0:05:43  TCA Central
    7      2   Kellyn Leatham    7   0:02:22  0:04:06   0:06:28  Rockrimmon
    9      3   Veronika Kutej    7   0:02:40  0:04:54   0:07:34  Cila
   10      4   Maliyah Stewart   8   0:03:13  0:05:39   0:08:52  
----------------------------------------------------------------------

                              Male Results                             


Overall Gender                                          Series
 Place  Place  Name             Age   BCreek    NMVP     Time    School
    1      1   Robert Stepanov   7   0:01:58  0:03:24   0:05:22  Foothills
    3      2   Eli Tabares       9   0:02:09  0:03:45   0:05:54  Home
    4      3   Merrick Heeter    7   0:02:06  0:03:50   0:05:56  TCA Central
    5      4   Dominik Kutej     7   0:02:09  0:03:50   0:05:59  Cila
    6      5   Micah Askew       7   0:02:08  0:04:02   0:06:10  TCA
    8      6   Maxwell Smela     7   0:02:36  0:04:15   0:06:51  HCCA


----------------------------------------------------------------------


The following runners missed at least one race in the series

               Name             Age   BCreek    NMVP             School
               Asher Anderson   14            0:04:34            Ftn Ft Carson
               Journey Anderson 10            0:04:21            Aragon
               Travis Bennett    8            0:04:20            
               Adeline Endris    8            0:03:59            Homeschool
               Luke Endris      11            0:03:52            Homeschool
               Seth Endris       7            0:03:57            TCA
               Xavier Hatfield   9   0:03:02                     Martinez
               Malakai Heeter    9            0:03:37            TCA Central
               Alice Hull       10            0:03:58            Manitou Spgs
               Lucy Hull         7            0:04:03            Manitou Spgs
               Paxon Jones       8   0:02:17                     Journey K8
               Cruise Knaute     9            0:03:43            Broadmoor
               Everly Michael    7            0:04:20            Taylor
               Tilley Michael    8            0:04:55            Taylor
               Haley Novembre   10            0:03:49            Woodmen Robert
               Moses Novembre   12            0:03:43            Eagleview
               Rhys Novembre     8            0:03:42            Woodmen Robert
               Talon Tabares     7   0:02:25                     Home