Kids Fall Series Short Results After 3 Races                  


----------------------------------------------------------------------

                                 Female Results                                 


Overall Gender                                                   Series
 Place  Place  Name             Age   BCreek    NMVP     PVP      Time    School
    5      1   Malea Heeter     12   0:01:57  0:03:46  0:06:46   0:12:29  TCA Central
    8      2   Kellyn Leatham    7   0:02:22  0:04:06  0:08:00   0:14:28  Rockrimmon
    9      3   Veronika Kutej    7   0:02:40  0:04:54  0:08:19   0:15:53  Cila
   10      4   Maliyah Stewart   8   0:03:13  0:05:39  0:09:28   0:18:20  
----------------------------------------------------------------------

                                  Male Results                                  


Overall Gender                                                   Series
 Place  Place  Name             Age   BCreek    NMVP     PVP      Time    School
    1      1   Robert Stepanov   7   0:01:58  0:03:24  0:05:53   0:11:15  Foothills
    2      2   Eli Tabares       9   0:02:09  0:03:45  0:06:06   0:12:00  Home
    3      3   Dominik Kutej     7   0:02:09  0:03:50  0:06:18   0:12:17  Cila
    4      4   Merrick Heeter    7   0:02:06  0:03:50  0:06:25   0:12:21  TCA Central
    6      5   Micah Askew       7   0:02:08  0:04:02  0:07:04   0:13:14  TCA
    7      6   Maxwell Smela     7   0:02:36  0:04:15  0:07:01   0:13:52  HCCA


----------------------------------------------------------------------


The following runners missed at least one race in the series

               Name             Age   BCreek    NMVP     PVP              School
               Asher Anderson   14            0:04:34                     Ftn Ft Carson
               Journey Anderson 10            0:04:21                     Aragon
               Travis Bennett    8            0:04:20  0:07:33            
               Adeline Endris    8            0:03:59  0:07:05            Homeschool
               Luke Endris      11            0:03:52  0:06:42            Homeschool
               Seth Endris       7            0:03:57  0:06:46            TCA
               Xavier Hatfield   9   0:03:02                              Martinez
               Malakai Heeter    9            0:03:37  0:06:04            TCA Central
               Alice Hull       10            0:03:58  0:06:43            Manitou Spgs
               Lucy Hull         7            0:04:03  0:07:04            Manitou Spgs
               Paxon Jones       8   0:02:17           0:06:41            Journey K8
               Cruise Knaute     9            0:03:43  0:06:10            Broadmoor
               Liam Logan        7                     0:11:48            Stratton
               Everly Michael    7            0:04:20                     Taylor
               Tilley Michael    8            0:04:55                     Taylor
               Haley Novembre   10            0:03:49  0:06:19            Woodmen Robert
               Moses Novembre   12            0:03:43  0:06:10            Eagleview
               Rhys Novembre     8            0:03:42  0:06:15            Woodmen Robert
               Talon Tabares     7   0:02:25           0:07:50            Home
               Alexander Wei     7                     0:07:28            Woodmen Robert
               Amelia Wei        7                     0:08:19            Woodmen Robert